21.10.2016

Půjčka Fastfin.cz

Výhody:

 • Bezúčelová půjčka
 • Bez registru
 • Bez poplatku za poskytnutí
 • Predčasné splacení je ZDARMA
 • Vyřízení do 24 hodin
 • Sjednání půjčky je kompletně online
 • Bez poplatku za poskytnutí
 • Individuální přístup

Podmínky půjčky:

 • 21 – 66 let
 • klient je občan ČR
 • vlastní bankovní účet

Naše hodnocení:
5stars11

Rozsah půjčky:
  1 000 - 12 000 Kč

Splatnost půjčky:
  7 - 28 dní

Jak si sjednat půjčku?

1. krok
V prvním kroku si zvolíte částku a období na jak dlouho si přejete půjčit. Dále stačí jen kliknout na tlačítko "Zažádat o půjčku".

2. krok
Ve druhém kroku je nutná registrace, buď vyplníte požadované údaje nebo se přihlásite přes Facebook či Google+. Po vyplnění údajů klikněte na políčko "Další krok".

3. krok
V následujícím kroku je nutno dokončit registraci a zvolit si heslo. Po vyplnění údajů klikněte na políčko "Dokončit registraci".

4. krok
Nyní Vám bude na Vámi uvedený e-mail zaslán odkaz na který je nezbytné kliknout. Tento odkaz slouží k ověření Vašeho e-mailu a dokončení registrace. Po prokliknutí budete přesměrován do Vašeho klientského profilu, kde si podáte žádost o půjčku.

5. krok
V klientském profilu se Vám zobrazí formulář „Nová žádost o půjčku“, který je nutné vyplnit. Po vyplnění údajů klikněte na políčko "Další krok".

6. krok
V druhém kroku žádosti o půjčku nahrajte kopii občanského průkazu a výplatních pásek za poslední 3 měsíce. Pokud kopie v dané chvíli nemáte u sebe. Nevadí! Přeskočíte tento krok a kopie dodáte později.

7. krok
Ve třetí fázi se seznámíte se smlouvami, které je nezbytné odsouhlasit pro úspěšné získání půjčky. V případě, že s něčím ve smlouvě nesouhlasíte připravili jsme pro Vás možnost přidat komentář ke smlouvě situovaný dole pod každou ze smluv vedle políčka "souhlasím". Je nezbytné každou ze smluv srolovat myší dolů, bez čehož nebude možné kliknout na políčko "Další krok".
 
8. krok
Po odsouhlasení všech smluv je Vám zaslán ověřovací SMS kód, který po obdržení napíšete do kolonky "Kód", po vyplnění klikněte na políčko "Odeslat žádost".
 
9. krok
Pro úspěšné získání půjčky je nezbytné ověřit Váš účet, odesláním 1 Kč. Pro úhradu 1 Kč vyberte svou banku u níž využíváte služeb online bankovnictví. Pokud Vaše banka není v nabídce, nebo nevyužíváte služeb online bankovnictví, zvolte možnost "Jiná banka".
 
10. krok
Nyní je splněno vše potřebné a společnost začně na Vaší žádosti.
Poskytovatel:
 
Rychlé půjčky FASTFIN.CZ provozuje FINFAST s.r.o., která je výhradně českou společností. Poskytují rychle krátkodobé půjčky a nebankovní půjčky až do výše 12000,- Kč. Kladou důraz na etické jednání a transparentní vztahy s klienty. Půjčují pouze po posouzení schopnosti klienta plnit přijímané závazky. Pro získání půjčky požadují snadnou on-line registraci. Po ověření a posouzení zadaných údajů a následném schválení půjčky posílají peníze obratem na bankovní účet.