Banka vám nepůjčí? Nezoufejte. Využít můžete ověřených nebankovních společností

Sdílet článek

Banky patří k prověřeným a bezpečným poskytovatelům finančních úvěrů. Na druhou stranu jsou to právě ony, kdo podrobuje klienta poměrně náročné administrativní šikaně, jejímž výsledkem jsou zamítnuté žádostí.

Jestliže jste podstoupili něco podobného, určitě nezoufejte. Na trhu je ještě nejschvalovanější půjčka v podobě nebankovních produktů, s pomocí níž se domůžete daleko benevolentnějšího přístupu. Prostřednictvím tohoto článku vám přinášíme tři nejpopulárnější nebankovní úvěry, u nichž vypíchneme ty nejzásadnější vlastnosti.

Nejprve se pojďme vrhnout na stručné porovnání.

Název produktu Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba RPSN
ProfiCredit půjčka 10 000 Kč – 166 000 Kč 12 – 60 měsíců od 31,16 % od 31,16 %
Provident půjčka 10 000 Kč – 130 000 Kč 12 – 24 měsíců od 10,01 % od 23,47 %
Home Credit půjčka 10 000 Kč – 250 000 Kč 12 – 96 měsíců od 4,74 % od 4,9 %

To jsou základní parametry nebankovních úvěrů, v jejichž případě můžete počítat s náležitou transparentností, jednoduchostí a ochranou osobních údajů.

ProfiCredit půjčka a její přednosti

Zaměříte-li se na tento finanční produkt, určitě vás potěší bezplatnost z pohledu nejrůznějších poplatků. Vyhnout se totiž můžete platbám za vyřízení online žádosti, vedení úvěrového účtu, ale také předčasné splacení zbývající dlužné částky.

ProfiCredit půjčka je určena nejenom pro běžné pracující lidi, ale odpovídající peněžní sumy se mohou domoci i důchodci.

Provident půjčka v hotovosti i na účet

Populární Provident půjčka sází hlavně na férový přístup a otevřenost mnohým zákazníkům. Omezovat se nemusíte například z pohledu výplaty finanční částky. Ten, kdo z jakéhokoliv důvodu odmítne bezhotovostní výplatu má šanci vsadit na tu hotovostí.

Výhodná Provident půjčka následně poslouží k financování libovolných věcí. Dokazuje to především bezúčelový charakter úvěru, s nímž si pořídíte nové ojeté auto, nakoupíte vybavení do domácnosti nebo provedete náročnou rekonstrukci.

Home Credit půjčka a její výhody

Posledním námi zmiňovaným produktem je Home Credit půjčka, která na trhu působí již dlouhá léta. Je o ni známo, že se prezentuje řadou přidružených služeb. Z těch nejznámějších lze jmenovat Pojištění Pomoc a Pojištění Pomoc+, jež vás ochrání v situacích, kdy nejste schopni splácet své závazky. Dále je to také praktický odklad splátek nebo změna počtu splátek, díky čemuž si uzpůsobíte měsíční náklady dle svých potřeb.

Ve prospěch Home Credit půjčky hovoří jednoznačně fakt, že finance lze získat ve velice krátkém časovém úseku, bez zbytečného papírování a prostřednictvím jednoduché online žádosti.

Vyzkoušejte jedno z výše uvedených řešení a budete spokojeni.

3/5 - (2 votes)
Sdílet článek