Bezúčelově až 10 milionů – půjčka ACEMA

Sdílet článek

Kategorie dlouhodobých spotřebitelských úvěrů má v tuzemsku hned několik zástupců. Jedním z těch známějších je půjčka Acema, která za jistých okolností umožní získat sumu až do výše padesáti milionů korun (čistě teoreticky vzato, rozhodující je pro limit půjčky hlavně hodnota nemovitosti, kterou dáte do zástavy). Minimální rozsah půjčky je sto tisíc, splatnost je dlouhodobá, prakticky totožná s běžnou nabídkou hypotečních úvěrů – rozložit si ji můžete mezi jeden rok až dvacet let.

Žádné skryté poplatky, nedokládáte příjem

Minimálně osmnáct let (maximálně však 65 roků, starší žadatelé jsou bohužel automaticky odmítnuti), české občanství a vlastní účet v bance. Klasické podmínky u mikroúvěrů, bez kterých se nedostanete dál, platí i u půjčky Acema. Poskytovatelem je společnost ACEMA Credit která v ČR působí už více než dvě desetiletí.

Podmínky jsou velmi jednoduché, půjčka je také naprosto bezúčelová – tedy na cokoliv a nemusíte vysvětlovat, proč si ji chcete vlastně sjednat. Milým bonusem je také fakt, že v období fixace můžete celou půjčku splatit bez sankčních poplatků navíc. Nepotřebujete ručitele, nebude se nahlížet do registru dlužníků a navíc – potenciální žadatel smí mít i zápis v rejstříku trestů.

Minimum papírování, profesionální poradenství od odborníka na slovo vzatého zcela zdarma. Předností je i rychlé vyřízení, pokud na peníze spěcháte a banka nechce s úvěrem vyhovět, můžete si větší sumu peněz půjčit právě zde.

Jaké jsou zde nevýhody?

Půjčku Acema si musíte pečlivě rozmyslet. Pokud totiž chcete půjčit vyšší sumu peněz, musíte něčím ručit, ideálně vlastním nemovitým majetkem. Půjčka ve výši několika set tisíc korun je tak zajištěna nemovitostí ve vašem vlastnictví. V případě, že začnou problémy se splácením, je dokonce možné přijít i o střechu nad hlavou – vše je proto potřeba řádně probrat s celou rodinou a klidně se i poradit s odborníky.

Bezúčelově až 10 milionů – Mám zájem >>

Sdílet článek

Komentáře

komentářů