Jak vybrat vhodnou bankovní půjčku?

Sdílet článek

I když máte ve finančním segmentu na výběr mezi bankovními a nebankovními úvěry, je pravdou, že nabídky bank představují stále jednu z nejbezpečnějších a mnohem důvěryhodnějších cest k penězům. Bankovní půjčka je takovým pomyslným synonymem pro bezproblémovost, přehlednost a transparentnost v kombinaci s nižšími úrokovými sazbami.

Jestliže právě uvažujete o volbě takového úvěru, přinášíme vám praktický tip, jak se dopracovat k požadovanému výsledku. Zároveň vám nabídneme i konkrétní produkty, z nichž si vybere bezpochyby každý.

Základem všeho je důsledné srovnání

Název tohoto podtitulku je jasně vypovídající a lze jej uplatnit v podstatě ve všech oblastech lidského bytí. Pokud chcete něco nejvýhodnějšího, musíte volit mezi několika produkty naráz. Dnes máte tu jedinečnou možnost, porovnat bankovní půjčky na jediném místě, a to prostřednictvím některého z profesionálních srovnávacích portálů na internetu.

Na základě několika vstupních údajů vyfiltruje úvěry, jejichž podoba, úrok a splátkové podmínky budou vašim potřebám vyhovovat nejvíce.

Do středu vašeho zájmu se mohou dostat následující půjčky.

  • Půjčka od České spořitelny
  • Minutová půjčka od Equa Bank
  • Cetelem půjčka

Půjčka od České spořitelny

Osloví-li vás půjčka od České spořitelny, pak si buďte jisti, že máte možnost získat peněžní úvěr ve výši až 700 000 Kč se splatností na 120 měsíců. A to vše s úrokovou sazbou již od 6,9 %. Řešení, v rámci něhož dokonce nemusíte předkládat ani potvrzení o příjmu. Bonita je však dokládána a prověřována jinými způsoby.

Ke kladům půjčky od České spořitelny patří určitě možnost odkladu až dvou splátek, ale také bezplatné vedení úvěrového účtu.

Minutová půjčka od Equa Bank

Jestliže chcete hodnotu RPSN srazit až k hranici od 6,9 %, osloví vás bezúčelová Minutová půjčka. Ta je upotřebitelná v podstatě na cokoliv, ať už jde o bydlení, nový automobil nebo rodinnou dovolenou. K této bankovní půjčce se navíc dostanete prostřednictvím praktické online žádosti, takže žádné zdlouhavé papírování, opakované návštěvy pobočky banky a podobné věci.

Oproštěni budete od poplatku za vedení, poskytnutí i předčasné uhrazení.

Cetelem půjčka

Populární Cetelem půjčka je také kapitolou samou o sobě. Obdržet máte možnost až 1 000 000 Kč se splatností na 96 měsíců. Kromě výhodné úrokové sazby vás nečeká povinnost shánět jakéhokoliv ručitele. K minimálním administrativním povinnostem si připočtěte určitě absenci zbytečných poplatků navíc a praktické pojištění schopnosti splácet. S pomocí něho získáte větší pocit bezpečí v okamžiku, kdy se dostanete do nepříjemné životní situace a nebudete schopni plnohodnotně splácet své závazky.

Dejte přednost bankovní půjčce, která vás doopravdy potěší.

5/5 - (2 votes)
Sdílet článek