Jaké finanční produkty nabízí MONETA Money Bank

Sdílet článek

MONETA Money Bank je poměrně oblíbenou bankovní institucí, která se pyšní řadou výhodných a mnohdy i bezplatných finančních produktů. Vedle běžných účtů, spoření a kreditní karet je to i speciální úvěrové portfolio, s nímž vás trochu blíže seznámíme.

Zkušenosti s MONETA Money Bank jsou u většiny zákazníků vesměs dobré a mnohdy až nadstandardní. To už je do jisté míry určitým předpokladem toho, že s kvalitou nabízených služeb budete také spokojeni.

Jaké půjčky prezentuje MONETA Money Bank?

Vybírat si můžete hned z několika produktů podle toho, jak vysokou částku potřebujete a jaké přidružené služby jsou pro vás zásadní. Mezi oblíbené úvěry patří tyto.

  • Expres půjčka s úrokovou sazbou od 4,9 % a hodnotou RPSN od 5 %
  • Expres Plus půjčka nabízející opakované půjčování peněz do výše až 300 000 Kč
  • Konsolidace půjček, která dokáže snížit měsíční splátky na 50 %
  • Konsolidace Plus pro opakované využívání dle potřeby

Pakliže si nejste jisti konkrétní volbou, určitě se vyplatí přečíst další recenze, jež vám o jednotlivých půjčkách prozradí daleko více. Například jak vypadají splátkové podmínky a ostatní věci.

Bohaté hypotéční portfolio

Bankovní společnost MONETA Money Bank samozřejmě nesází pouze na klasické typy úvěrů, ale také na hypotéky. Ty jsou v dnešní době hodně oblíbené a na své si v tomto směru přijde opravdu každý. Dokazuje to ostatně produktová nabídka banky.

  • Pružná hypotéka
  • Americká hypotéka
  • Konsolidace půjček zajištěná nemovitostí
  • Živnostenská hypotéka

MONETA Money Bank dokáže prostřednictvím těchto finančních produktů pokrýt potřeby naprosto všech potenciálních klientů. Ať už jsou to ti, kdo chtějí například odhad nemovitosti zdarma, rádi by využili úrok od 3,99 %, peníze na cokoliv nebo nemají zájem o platbu zbytečných poplatků. V tomto směru je banka opravdu všestranná a flexibilní, takže na své si přijde kdokoliv.

Neotálejte a zahleďte se do portfolia MONETA Money Bank, protože možná i vy zde naleznete to, co hledáte. A tím budou výhodné úvěry s nízkým úrokem, transparentními podmínkami, možností nastavení výše splátek a s vyřízením online. Ano, tak jednoduchá cesta může vést k penězům.

5/5 - (1 vote)
Sdílet článek