Je půjčka Zaplo.cz dobrá volba?

Sdílet článek

Půjčka zcela na cokoliv, bez dokládání příjmu a shánění ručitele. Až osm tisíc korun, vyplacení proběhne obratem na váš bankovní účet. Nemusíte vycházet z domu, vše proběhne online a během pár okamžiků. Zaplo.cz nabízí zajímavou mikropůjčku pro všechny, lhůta splatnosti je v rozmezí jednoho a třiceti kalendářních dnů.

Podmínek je vlastně minimum

Půjčovat peníze si ze zákona může jen věková kategorie 18+, pro sjednání Zaplo půjčky musíte být také českým občanem a mít vlastní účet v bance. Nic dalšího není zapotřebí, úvěr bude vyřízen obratem. Poskytovatelem je původně ruská společnost 4finance Group, která nabízí půjčky i v dalších jedenácti světových zemích (Finsko, Polsko, Velká Británie, USA a další). Celkově jde už řádově o miliony úvěrových smluv, během několika let na trhu se tato společnost vypracovala do pozice předního evropského poskytovatele úvěrů, který se postupně prosazuje už i v zámoří.

Při opakované žádosti o úvěr je limitem až dvacet tisíc korun, výhodou je, že vůbec první půjčka může být zcela zdarma. Jinými slovy – pokud splatíte všechny dlužné prostředky včas ve stanoveném termínu, úroky vám budou odpuštěny. Krátký kontaktní formulář zajišťuje plnou diskrétnost, neprozradíte na sebe víc, než byste chtěli. Nikdo z ulice přeci nemusí vědět, že si hodláte sjednat menší půjčku – nikoho to nemusí zajímat, je to přeci váš život.

Jaké jsou zde nevýhody?

Žádná půjčka není dokonalá a určité mínusy musíme brát na zřetel i v tomto případě. Nevýhodou je poměrně vysoké RPSN (což je však u mikropůjček běžné) a zejména to, že při žádosti o prodloužení splatnosti zaplatíte mimořádně vysoký poplatek. Tato půjčka se vám tedy vyplatí jen v tom případě, kdy máte stoprocentní jistotu, že všechny dlužné peníze doplatíte nejpozději s původně dohodnutým dnem splatnosti.

5/5 - (2 votes)
Sdílet článek