Když nebankovní půjčku, tak u prověřené společnosti

Sdílet článek

Nebankovní půjčky mohou být při neznalosti tohoto finančního segmentu poměrně rizikovým artiklem. I když nedávná novela zákona o spotřebitelských úvěrech razantně vyčistila trh, stále můžete narazit na nekalé prakticky některých poskytovatelů.

Chcete-li se vyhnout nepříjemným starostem a problémům, vsaďte na prověřené nebankovní půjčky. Takové pomyslné stálice, u nichž máte záruku přehledných a transparentních obchodních podmínek. Chcete vědět, jaké nebankovní půjčky jsou ty spolehlivé, férové a výhodné?

  • Home Credit půjčka
  • Cofidis půjčka
Název produktu Výše půjčky Doba splatnosti
Home Credit půjčka 10 000 Kč – 200 000 Kč 12 – 84 měsíců
Cofidis půjčka 40 000 Kč – 500 000 Kč 12  84 měsíců

 

Home Credit půjčka

Společnost Home Credit jistě není třeba jakkoliv zdlouhavě představovat. Ta se na trzích s nebankovními úvěry pohybuje poměrně dlouhou dobu a je příslibem patřičných jistit. Její vyřízení je realizováno prostřednictvím online žádosti. Smlouva je následně zaslána domů k zákazníkovi.

Výplata peněz se provádí bez zbytečných obstrukcí, takže s nimi budete moci nakládat velice brzy. A věřte, že se nemusíte jakkoliv omezovat. Podmínky jsou totiž benevolentní a účel profinancování se nikterak nedokazuje.

Home Credit půjčka vám nepřikazuje, že si musíte zakládat nový osobní účet a zároveň dá možnost, vrátit peníze do 30 dnů, pokud si vše rozmyslíte.

Cofidis půjčka

Jestliže dáváte přednost spíše variabilitě a chcete mít všechny náležitosti spojené s úvěrováním plně pod kontrolou, není lepší volby, než Cofidis půjčka. Ta je oproštěna od zbytečných poplatků, jež by navyšovaly celkové náklady na splácení. I díky tomu se domůžete velice nízkých měsíčních splátek.

Ve prospěch tohoto nebankovního řešení hovoří fakt, že je každá žádost posuzována v podstatě obratem. Žádné zdržování, ale vyřízení z pohodlí domova a peníze rychle na účtu. Pokud si k tomu připočtete ještě lákavou hodnotu RPSN, pravděpodobně neodoláte.

Cofidis půjčka je navíc poskytována nejenom jednotlivcům, ale také partnerům či novomanželům. Ty díky tomu mohou získat lepší bonitu a domohou se vyšších finančních sum. Pakliže bychom měli bodově prezentovat tento typ úvěru, určitě bychom zmínili následující.

  • Sjednání během pěti minut
  • Pojištění JISTOTA – ochrana proti neschopnosti splácet své závazky
  • Bez jakýchkoliv složitých smluvních podmínek a obstrukcí
5/5 - (2 votes)
Sdílet článek