Když půjčku, tak od své banky

Sdílet článek

Potřebujete peníze na financování svých potřeb, doplatků nebo zálib a koníčků? Potom určitě víte, že se vám nabízí hned několik možností, jak získat finance. Trh je totiž doslova zaplaven bankovními a nebankovními společnostmi, u nichž můžete žádat o peníze.

Jestliže se na takový krok připravujete, dáme vám jednu velice cennou radu. Jako první běžte nejprve ke své domovské bance. Tato rada má totiž pár logických důvodů. Daná instituce vás zná dlouhodobě jako svého věrného klienta. To sebou přináší nejenom řadu výhod při nabídce úvěrového řešení na míru, ale také se můžete oprostit od spousty administrativních procesů. Vyřízení takové půjčky může být oproti jiným bankám a nebankovním společnostem rychlé, pohodlné a bezproblémové.

Jestliže jste klientem České spořitelny, Equa Bank nebo Hello bank, přinášíme vám několik stručných informací o tom, co můžete vlastně obdržet a na co lze těšit.

Půjčka od České spořitelny

Bankovní úvěr, který vás bude lákat především na možnost získat nazpět až patnáct měsíčních splátek. Peníze do výše až 700 000 Kč lze obdržet bez zajištění majetku a mnohdy i bez prokazování vlastního příjmu. To se bude týkat hlavně klientů této banky.

Půjčka od České spořitelny je bankovním produktem se vším všudy, u něhož lze samozřejmě vypíchnout i řadu dalších příjemných vlastností.

  • Neplatíte žádné zbytečné poplatky za vedení úvěrového účtu
  • Využít můžete až dvou odkladů měsíčních splátek

Equa Bank Minutová půjčka

Pakliže jste spokojeným klientem bankovní instituce Equa Bank, nebudete na tom oproti České spořitelně o moc hůře. Ba naopak. Právě pro věrné zákazníky banky je tu Equa Bank Minutová půjčka s úrokovou sazbou 5,9 % a s velice rychlým vyřízením během tří minut. K tomu mimochodem slouží internetová žádost, takže i návštěvě banky se můžete vyhnout.

Minutová půjčka je každopádně bezúčelová, takže její využití je pouze na vás samotných. Jestli peníze použijete na uhrazení jiných dluhů, koupíte si nový automobil nebo zainvestujete do bydlení nikdo zkoumat nebude. Z toho nemějte jakékoliv obavy. U Equa Bank se vyhnete následujícím poplatkům.

  • Poplatek za poskytnutí Minutové půjčky
  • Poplatek za vedení úvěrového účtu
  • Poplatek za předčasné splacení

Co si pro své klienty připravila Hello bank?

Nakonec zbývá potěšit ještě zákazníky bankovní společnosti Hello bank. Ani oni při žádosti u své domovské banky nepřijdou zkrátka. Dokazuje to Hello půjčka na cokoliv, jež může dosahovat výše až 10 000 000 Kč se splatností na 84 měsíců. Díky tomu, že budete klienty této banky máte záruku v tom, že peníze obdržíte po schválení do 24 hodin a můžete s nimi začít nakládat dle vlastních potřeb.

Pokud tedy chcete peníze, vždy zajděte nejprve do své banky, protože tam na vás bude s největší pravděpodobností čekat nejvíce výhod a benefitů.

3/5 - (2 votes)
Sdílet článek