Která banka nabízí aktuálně nejvýhodnější půjčku?

Sdílet článek

Půjčky jsou v současné době poměrně žhavým tématem. A to především ty bankovní, u kterých máte jistotu vysoké bezpečnosti a nízkých úrokových sazeb. Otázkou však zůstává, jaký z těchto produktů je aktuálně nejvýhodnější? Kde dostanete odpovídající množství peněz v kombinaci s optimálními splátkovými podmínkami? Na tyto otázky naleznete odpověď v následujících řádcích.

Představíme a zároveň porovnáme tři bankovní půjčky, jež stojí za zvážení. Je to Air Bank půjčka, Raiffeisenbank půjčka a půjčka od České spořitelny. Nejprve vám nabídneme menší ochutnávku parametrů.

Název půjčky Výše úvěru Úroková sazba Maximální RPSN
Air Bank půjčka až 600 000 Kč od 4,9 % 17,13 %
Raiffeisenbank půjčka až 500 000 Kč od 4,9 % 21,9 %
Česká spořitelna půjčka až 2 500 000 Kč od 5,9 % 13,44 %

Air Bank půjčka své kvality nezapře

Vaším pomyslným odrazovým můstkem se může stát Air Bank půjčka, která je oproštěna od nejrůznějších zbytečných poplatků. Velký důraz je kladen na rychlost vyřízení žádosti a výplatu peněz na bankovní účet klienta. I přesto, že jde o bankovní instituci, věřte nebo ne, peníze lze obdržet do jediné hodiny.

Co se týče vyřízení, není nutná ani návštěva pobočky. Daleko jednodušší a rychlejší cestou bude vyplnění online žádosti na internetu. To vám ušetří nejenom peníze, ale hlavně čas.

Půjčka od Raiffeisenbank má co nabídnout

V okamžiku, kdy se vysloví pojem Raiffeisen, každému se určitě vybaví všestrannost, neomezenost a benevolence. V takovém duchu totiž získáte peněžní sumu upotřebitelnou opravdu na cokoliv. Kromě toho si své pravidelné splácení můžete ještě pojistit, a to proti nejrůznějším situacím. Je to například pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání, úmrtí nebo trvalé následky.

Půjčka od Raiffeisenbank je taktéž oproštěna od poplatku za vedení úvěrového účtu.

Česká spořitelna – půjčka přes internet

I u této velké a dominantní bankovní instituce můžete sáhnout po penězích online. Vyřizování smlouvy elektronicky trvá jen 15 minut. A to se rozhodně vyplatí, protože pak získáte odpovídající finanční částku s celkovou splatností na 6 – 108 měsíců.

Česká spořitelna půjčka je při žádosti skrze internet oproštěna také od nutnosti dokládat potvrzení o pravidelném příjmu. Bohatě vám bude stačit výpis z bankovního účtu, z něhož bude patrné, že své závazky jste schopni splácet.

Vyberte si jeden z výše uvedených úvěrů a buďte si jisti, že ani v jednom z nich se nezklamete.

5/5 - (1 vote)
Sdílet článek