Na likvidaci firmy je třeba nalézt skutečné specialisty

Sdílet článek

Dostane-li se majitel firmy do potíží a potřebuje svoji společnost oddlužit, zlikvidovat nebo prodat, měl by svůj záměr zkonzultovat s odborníky. Případný prodej firmy a oddlužení společnosti by mělo následně probíhat pod odborným dozorem. Bohužel se i v sektoru likvidace firem pohybují podvodníci, kteří se záměrem odkupu společnosti přicházejí za vlastníky, a za podezřelých podmínek dojde k fiktivnímu převodu. Jak však poznat prověřenou společnost zabývající se likvidacemi a odlišit ji od podvodné?

Tým právníků a daňových poradců si poradí s každou pohledávkou

Společnost ZF – Zlikvidovat firmu má celý tým právníků, finančních a odborných poradců, kteří si s každým zadáním poradí individuálně dle konkrétních potřeb vlastníka zadlužené firmy, ale s dodržením platných postupů. V případě, že se dostane vaše předlužená společnost do potíží a přemýšlíte o oddlužení společnosti, případně prodeji a likvidaci, neváhejte s okamžitým oslovením odborníků. Váš požadavek může být do 24 hodin vyřešen bez zbytečných průtahů. Problémy sice úplně nezmizí, nebudou se však navyšovat. Na každou potíž se najde optimální řešení, ať už se jedná o oddlužení společnosti, odkup společnosti, či likvidace firem .

Postup počínající analýzou vede ke konečné likvidaci firmy

Vyjmenujme si plusy, které hovoří jasně o spolehlivosti oddlužovací společnosti. ZF – Zlikvidovat firmu se pyšní efektivním řízením celého týmu s mnohaletou praxí a zkušenostmi v řešení závazků a vyřizování pohledávek. Ve společnosti pracují daňoví a účetní specialisté včetně právníků zaměřených na obchodní a trestní právo. Zájemci o oddlužení firmy můžou s pomocí formuláře na webu zlikvidovatfirmu.cz oslovit specialisty, kteří se obratem budou problému věnovat. Díky analýze se navrhne postup likvidace společnosti, připraví dokumentace pro převzetí společnosti a konečně dojde k samotnému předání agendy, převodu podílů i jmenování nových statutárních orgánů.

5/5 - (2 votes)
Sdílet článek