Nebankovní půjčky do výplaty

Sdílet článek

Znáte to, peníze dochází a do výplaty ještě daleko. To je poměrně častá situace, do které se dostane jednou za čas prakticky každý z nás. Řešit finanční krizi není nic příjemného, důležité je vědět, jak se z této situace dostat. Můžete si půjčit od známých nebo příbuzných. To ovšem není moc příjemné řešení, protože tak všem ukážete, že neumíte vyjít s penězi. A navíc půjčky v rodině a mezi přáteli nedělají dobrotu. Další možností jsou banky, které však mají velmi přísná měřítka a často na půjčku nedosáhne jen tak každý. Zejména pokud nemáte dostatečný a pravidelný příjem, nebo záznam v rejstříku dlužníků. Nejefektivnější možností jsou nebankovní půjčky do výplaty.

Co jsou to nebankovní půjčky?

V posledních letech se s nimi doslova roztrhl pytel. O nebankovní půjčce slyšel snad každý. Jde o soukromé instituce, které nabízí úvěry v řádu několika tisíců korun. Tyto půjčky jsou zpravidla krátkodobé. Jednoduše to funguje tak, že si jeden měsíc půjčíte a nejlépe ten následující vše splatíte. Žádné dlouhodobé závazky a také žádné dlouhé čekání na schválení půjčky a získání peněz. Vše funguje velmi rychle a snadno. Nebankovní instituce se staly velkými konkurenty bank a stále více lidí využívá jejich služeb. Nutno však podotknout, že také úrokové sazby a celkové náklady RPSN jsou o něco vyšší. Další výhodou je, že většina těchto společností nabízí také nebankovní půjčky pro problémové klienty.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky do výplaty?

Výhody jsou následující:

  • Téměř nulová administrativa
  • Rychlé vyřízení online z pohodlí domova
  • Benevolentnější podmínky pro získání půjčky
  • Půjčky jsou vhodné také pro nezaměstnané a ty, kteří jsou zapsaní v registru dlužníků
  • Rychlé získání peněz na účet
  • Krátkodobý závazek

Pojďme si nyní jednotlivé body přiblížit. Nebankovní půjčky pro problémové klienty jsou určeny prakticky každému bez ohledu na výši příjmu a zápis v registru. Vše můžete vyřídit snadno z pohodlí domova bez nutnosti někam docházet. Jednoduše si doma uvaříte kafíčko a vyřídíte si svou půjčku. Potřebujete pouze internetové připojení a mobilní telefon.

Půjčky do výplaty představují krátkodobý závazek, jeden měsíc si půjčíte, druhý zaplatíte a můžete začít s čistým štítem. Je to snadné a vhodné pro každého. Rychlé půjčky bez registru využívají také maminky na rodičovské dovolené a senioři, kteří často u banky nepochodí. Tyto půjčky jsou tedy vhodné také pro lidi, kteří by u banky neuspěli. Je však důležité si uvědomit, zda budete schopní svou půjčku uhradit. Myslete na zásady zodpovědného půjčování. Každý by si měl půjčit pouze tolik, kolik je schopný zaplatit. Některé nebankovní společnosti už zvolili systém výběru klientů podle příjmů. Půjčují jen těm, kteří mají pravidelný příjem.

Jaké jsou náležitosti půjčky do výplaty?

Co všechno budete potřebovat, abyste získali půjčku do výplaty? Abyste mohli prokázat svou totožnost, musíte mít u sebe občanský průkaz, dále pak mobilní telefon a internetové připojení. Důležité je také to, abyste měli trvalé bydliště v České republice. Pokud splňujete všechny tyto náležitosti, nic vám nebrání získat rychlou půjčku do výplaty.

 U koho si půjčit?

Jako laik není snadné najít vhodnou společnost, u které si půjčit. Bohužel zdaleka ne všechny jednají dostatečně férově, a také každá společnost nabízí trochu jiné podmínky půjčky. Abyste se v této oblasti lépe zorientovali, vyzkoušejte internetovou kalkulačku na webu PortálFinancí.cz. Jednoduše si zadáte do připraveného formuláře základní informace a vyjede vám zúžený okruh nebankovních institucí, které nejvíce odpovídají vašim požadavkům.

5/5 - (3 votes)
Sdílet článek