Nejvýhodnější mikropůjčky pro rok 2018

Sdílet článek

Jarní měsíce přináší často nenadálé výdaje. OSVČ musí doplatit daně, jiní zase potřebují uhradit nedoplatek na zálohách za elektřinu nebo vytápění bytu. Přichází i nutnost pořízení nového oblečení a obuvi, vše samozřejmě předpokládá nárůst výdajů – a pobíraný plat na podobné věci někdy tak docela nepostačuje. Jak to řešit? Nabízí se třeba mikropůjčka, v rozumné výši a s podmínkami, které budou šité přímo na míru. Pojďme se rozhlédnout na aktuálním nebankovním trhu a představme si proto půjčky, jež jsou hitem letošní jarní sezony.

Potřebujete pár stovek nebo pár tisíc korun?

Rozhodující je samozřejmě částka, kterou zrovna potřebujete. Zaplacení paušálu za mobil je o stokorunách, nová lednička zase o tisícovkách. Pokud použijete náš srovnávač, rozhodně neuděláte chybu, naopak uspoříte čas – a čas jsou, jak známo, peníze. Vše se vyřídí online, na nic nebudete zbytečně čekat, bude to jen několik minut. A co se nám tedy vlastně nabízí?

Kamali

Tato půjčka má splatnost maximálně třicet dnů, minimální rozsah je tisíc korun, nejvyšší částka, kterou můžete získat, je dvacet tisícovek. Jde o jednoho z nejatraktivnějších poskytovatelů, na trhu působí už dlouhých šest let má za sebou tisíce spokojených klientů. Dřívější Japonská půjčka změnila vizáž, nikoliv však podmínky – nečekejte tu skryté poplatky, výplata peněz je garantována do deseti minut.

Zaplo.cz

I díky tuzemským médiím jste o nabídce Zaplo jistě už někdy v minulosti slyšeli. Nejnižší možná půjčka činí tisíc korun, maximálně si noví klienti přijdou na osm tisíc. Splatnost až třicet kalendářních dnů, rychlé vyřízení bez zbytečných administrativních procesů. Zaplo nabízí silné zázemí zahraniční společnosti 4finance Group, celosvětově má tato firma za sebou už přes dva miliony schválených půjček.

Malá Hyperpůjčka

Pokud žádáte jen pětistovku, je Malá Hyperpůjčka ideální. Právě 500 korun je totiž minimální hodnota tohoto mikroúvěru, maximem je pak osm tisícovek. Splatnost lze nastavit klasicky, v rozmezí jednoho až třiceti kalendářních dnů. Jednorázová splátka, srozumitelné podmínky a okamžitá výplata peněz, i to jsou velké přednosti této nabídky.

Kredito24

Díky této půjčce si můžete požádat až o patnáct tisíc korun, nejnižší podání je tisícovka. Splatnost až třicet kalendářních dnů, výplata peněz je poskytovatelem garantována nejdéle do patnácti minut po schválení žádosti. Bezúčelová půjčka s kompletním vyřízením online, poskytovatelem je společnost Kreditech Česká republika, s.r.o. se silným zázemím v Německu.

Půjčka 7

Noví klienti si přijdou až na čtyři tisíce, při dalších žádostech je maximum až patnáct tisíc korun. Potřebujete jen tisícovku? I tehdy vám může pomoci právě Půjčka 7, která garantuje výplatu peněz už do patnácti minut od schválení žádosti. Splatnost libovolně nastavitelná v rozmezí sedmi až osmadvaceti kalendářních dnů, ale také zázemí silné mezinárodní společnosti Kontex Trade International, to jsou klady této půjčky.

 

Nezapomeňte, že zodpovědný výběr půjčky má přednost před ukvapeným jednáním, nerozhodujte se proto impulzivně a zbytečně rychle. Převod peněz je otázkou minut, přemýšlení nad nabídkami by mělo trvat přeci jen o něco déle. Díky nové legislativě je nutné doložit potvrzení o příjmu, administrativa však zůstává i nadále jednoduchá a prakticky beze změn. Ze zákona si mohou půjčovat jen lidé starší osmnácti let, kteří splní i další podmínky – kromě trvalého příjmu je to zpravidla trvalé bydliště na území ČR, ev. povolení k pobytu.

Sdílet článek

Komentáře

komentářů