Neomezená lhůta splatnosti, půjčka CreditLimit.cz

Sdílet článek

Neomezená lhůta splatnosti, až 25 tisíc korun během pár minut, bez prověřování registrů dlužníků a  bez dokládání trvalého příjmu. Přesně tak by se dala ve zkratce charakterizovat půjčka Creditlimit.cz, jejímž poskytovatelem je společnost Ferratum Bank. Hotovost je možné čerpat opakovaně, Ferratum má na tuzemském trhu už dlouholetou tradici, jde tudíž o prověřenou společnost, které lze důvěřovat.

Půjčit až od jednadvaceti let

Protože jde o půjčku původem z Finska (resp. firma v pozadí je ryze finská), je nutné respektovat zákony platné na severu Evropy. Běžně si mohou u českých nebankovních společností půjčit už osmnáctiletí, Credit Limit je dostupná až těm, kteří oslavili jednadvacáté narozeniny. Další podmínkou je české občanství, trvalý pobyt na území ČR, účet v některé z tuzemských bank a samozřejmě také žádné nesplacené pohledávky vůči společnosti Ferratum.

Termín splatnosti je v podstatě na klientech samotných. Každoměsíčně je nutné uhradit minimální splátku, která činí 12,5 procenta (tedy jednu osminu) z celkové dlužné sumy. Pokud je dlužná částka nižší než šest tisíc korun, jde o tisícikorunu měsíčně. Jednorázové splacení, ale také navýšení úvěrového limitu – naprosto bez problémů. RPSN je zde však relativně vysoké, jeho výše se může vyšplhat až na 230,2 procenta.

V případě, že půjde o skutečně krátkodobou půjčku, to ale určitě není problémem. Pokud si však budete půjčovat dlouhodobě, můžete se snadno dostat do dluhové pasti – tato půjčka je jen pro určité případy. Proto opatrně, tento úvěr se může lehce obrátit proti vám, používejte jej s rozmyslem. Opakované čerpání jen po důkladné rozvaze!

Nejvýhodnější půjčka na trhu – až 25 000 Kč bez doložení příjmu – Mám zájem <<

Pokud nehodláte ztrácet čas složitou administrativou a na peníze z nějakého důvodu opravdu spěcháte, je právě Credit Limit velmi vhodnou alternativou. Výplata vyžádané peněžní částky je vyřešena nejpozději do druhého pracovního dne. Rozsah půjčky 2 až 25 tisíc korun dává potenciálním klientům značnou variabilitu. Není nutné dokládat účel, podmínky úvěru se vejdou maximálně na jedinou stranu A4 – jde tedy o skutečně jednoduchou záležitost.

5/5 - (11 votes)
Sdílet článek