Oblíbená Japonská půjčka je nově Kamali

Sdílet článek

Nové jméno, stejný poskytovatel. Japonská půjčka na českém trhu končí, od února 2017 se přejmenuje na Kamali. Společnost Home Credit se chystá na expanzi nové obchodní značky do zahraničí, a právě jméno Kamali přišlo vedení jako nejvíce kosmopolitní – i proto, že se stejně píše i vyslovuje. Pro stávající klienty se nezmění prakticky vůbec nic, ti noví se mohou těšit na několik doplňkových služeb, které zvýší jejich bezpečnost na maximum.

Stále má jít o nejvýhodnější půjčku na trhu

I nadále by mělo platit, že je tato půjčka – pokud bereme v potaz segment takzvaných mikropůjček – vůbec nejatraktivnější na trhu. Každá vypůjčená tisícovka na dobu třiceti dnů s sebou přináší jednorázový poplatek ve výši pouhých 33 korun. Noví klienti si mohou půjčit až deset tisíc korun, opakovaná žádost přináší možnost získat touto formou až dvacet tisícovek.

S přechodem na novou značku přichází i ještě benevolentnější podmínky vůči těm klientům, kteří z nějakého důvodu nemohou dodržet původně stanovený splátkový kalendář. Díky doplňkové službě Bezpečná splátka si mohou splátkový kalendář o něco prodloužit. Třicet kalendářních dnů navíc ke splatnosti, a to až dvakrát za sebou během splácení jedné půjčky. Tento produkt je však nutné mít sjednaný už v okamžiku, kdy klienti o půjčku žádají, a sice za jednorázový poplatek 199 korun.

Změna přichází už po necelých dvou letech. Japonská půjčka se poprvé objevila na tuzemském trhu v létě 2015, okamžitě si získala velkou oblibu a získala i několik prestižních ocenění ze strany nezávislých institucí. Kamali tak má skvělou startovní pozici a přináší s sebou několik vylepšení. Například, pokud bude klient se svou žádostí odmítnut, specialisté Kamali poradí, jak celou situaci řešit. Odkáží totiž na finančního poradce, který pomůže účinněji vyřešit problémy s rodinnou kasou.

5/5 - (4 votes)
Sdílet článek