Online půjčka bez poplatků? To je Creditportal.

Sdílet článek

Žádné skryté poplatky a bleskové vyřízení úvěru, to jsou nejčastěji uváděné klady půjčky od Creditportal. Půjčit si také můžete relativně nízkou sumu, minimum je totiž pět set korun, což dává klientům značnou variabilitu. Malá půjčka do výplaty nebo na zaplacení mobilního paušálu se hodí během roku poměrně často. Nejvyšší suma, na kterou můžete dosáhnout, je třicet tisíc korun – nicméně to až v případě opakované žádosti, noví klienti si mohou vyžádat maximálně pětitisícovku. Splatnost lze nastavit mezi pět a třicet kalendářních dnů.

Pro stálé klienty je připravena řada bonusů

Půjčka je sice bez ručitele, ale není současně bez doložení příjmů a kontroly registrů dlužníků. Jinými slovy – musíte mít pravidelný příjem (nejméně pět tisíc korun, takže postačí i běžná starobní penze) a nemít nikde žádné dluhy, aby vám mohla být půjčka opravdu schválena. I proto je celková míra schvalovatelnosti poměrně dost nízko, žadatelé se pak často obracejí i jinam.

Převod peněz je však otázkou patnácti minut, nepotřebujete hmotnou zástavu (což u tak nízké sumy bývá celkem běžnou záležitostí), doba splatnosti je navíc zcela na vás – maximum je třicet dnů. Společnost Creditportal, a.s. je na tuzemském trhu již po tři roky, za tu dobu se vypracovala mezi předního poskytovatele mikroúvěrů. Předností této půjčky je také vyřízení kompletně online, nemusíte nikam chodit ani nic osobně vyřizovat.

Jaké jsou zde nevýhody?

Kromě nízké míry schvalovatelnosti půjčky, což jsme si již uvedli, se dá hovořit i o skutečně astronomickém RPSN. Jinými slovy, tato půjčka je vlastně hodně drahá, a to pro všechny potenciální klienty. Smlouvu o úvěru také nelze označit za právě přehlednou, což je ve světě nebankovních půjček dneška velký mínus – běžně jsou smlouvy na jediném papíru s několika málo větami.

5/5 - (3 votes)
Sdílet článek