Porovnejte půjčky a najděte si nejvýhodnější úrok

Sdílet článek

Úroková sazba je jedním z hlavních údajů, po kterém se pídí každý žadatel o bankovní i nebankovní úvěr. Číslo charakterizující výhodnost toho či onoho produktu. Možná právě proto je vhodné při výběru finančního řešení porovnat půjčky. Srovnat úroky jednotlivých poskytovatelů a zvolit si ten nejnižší na trhu. Pak máte záruku toho, že vaše budoucí půjčka bude spojena s přijatelnými náklady.

A jak docílit tohoto kroku, aniž byste museli trávit dlouhé hodiny navštěvováním poboček společností, sbíráním údajů z webových stránek a jejich kontrolou?

Srovnání bankovní a nebankovní půjčky

Ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, zapomeňte na výše popisovanou cestu. Využijte novodobých nástrojů současné doby, jež jsou přístupné skrze internet. Vsaďte na přednosti portálu, který tohle všechno provede za vás.

Nahlédněte do bohaté a pravidelně aktualizované databáze úvěrových poskytovatelů, kde nechybí jak informace o úrokové sazbě, tak zmínka o maximální možné částce nebo délce splatnosti. To vše doplněno o řadu přidružených údajů v podobě nadstandardních služeb, bonusů, benefitů, atd.

Díky tomu budete moci nalézt bankovní půjčky šité doslova na míru. Stačí si ujasnit, jak velký úvěr chcete a pak je jen otázkou velice krátkého času, než naleznete ten nejvýhodnější.

Podstatná je hodnota RPSN

V průběhu celého článku zmiňujeme důležitost úrokové sazby. V tomto směru si pohlídejte pouze jedinou věc. Ten největší důraz přisuzujte roční procentuální sazbě nákladů označované jako RPSN. Právě ta má hlavní vypovídací hodnotu. Zahrnuje v sobě totiž i všechny poplatky spjaté s půjčkou.

Abyste ve spleti podobných serverů nehledali moc dlouho, přinášíme vám praktickou nápovědu. Je to internetový projekt Půjčka-dnes.cz, kde budete moci provést podrobné srovnání úvěrů a v případě zájmu jej také získáte online.

5/5 - (1 vote)
Sdílet článek