Půjčka Profi Credit – sázka na jistotu

Sdílet článek

Půjčka bez doložení účelu, bleskové vyřízení, vhodné i pro ženy na mateřské či penzisty. Individuální přístup ke klientovi, až 166 tisíc korun na dobu pěti let (minimum je 4999 korun na dvanáctiměsíční období). Půjčka Profi Credit je zcela bez skrytých poplatků, protože platíte jen předem domluvený úrok – a ani o korunu navíc. V čem dalším by mohla být potenciálně zajímavá?

Solidní finanční zázemí je sázka na jistotu

Profi Credit (nově Pojištěná půjčka) patří do skupiny Profireal Group, jež zprostředkovává půjčky hned v několika evropských zemích (Polsko, Slovensko aj.). Půjčka nemusí být nutně sjednána po internetu. Pokud raději jednáte osobně, je tu připravena síť kamenných poboček, které můžete po dohodě navštívit a sjednat si smlouvu mezi čtyřma očima.

Pokud z nějakého důvodu bude vaše žádost zamítnuta, nemusíte si určitě zoufat. Stačí sehnat ručitele, což může být manžel či manželka, popřípadě někdo z příbuzenstva. Nízká bonita totiž udělá své. Musíte mít pravidelný zdroj příjmů (počítá se ale, jak jsme již naznačili, i státní peněžitá podpora v mateřství). Je zde také netradiční věkový limit. Pro půjčku vám samozřejmě musí být nejméně osmnáct, ale u Profi Credit si nepůjčí nikdo starší 69 let – leda by snad přivedli i ručitele. Pro část penzistů to tedy znamená, že si musí automaticky požádat o půjčku někde jinde. Žadatelé také nesmí být toho času v exekuci či insolvenci.

Jaké jsou zde konkrétní nevýhody?

Samozřejmě, i půjčka od Profi Credit nemá jen samé klady. Mezi základní nevýhody se zde řadí například to, že podmínky úvěru jsou jednou provždy dané – nelze s nimi tedy nijak hýbat. Při problémech se splácením tohle mínus klienti rozhodně neocení! Doložení pravidelného příjmu také není nutné vždy a všude, zde je to však pochopitelná podmínka – půjčují se zpravidla desetitisíce korun, což není jen tak.

5/5 - (6 votes)
Sdílet článek