Recenze online brokerů: Admiral Markets

Sdílet článek

S rozvojem internetu se rozvinuly také možnosti rychlého a snadného obchodování. Na internetu je mnoho online brokerů, kteří vám umožní obchodovat spoustu oblíbených obchodních titulů. Jedním z nich je také Admiral Markets, na který se nyní podíváme trochu blíže.

Snadno ovladatelný účet nanečisto

Demo účet pro osahání platformy brokera je v dnešní době již samozřejmostí. Můžete si ho tedy založit i zde. Ten se vám může hodit nejenom pro vyzkoušení platformy, ale i pro testování různých obchodních strategií. Pokud se rozhodnete pustit se do skutečného obchodování, je to snadné. Jste ovšem limitováni minimální výší vkladu, která činí pět tisíc korun. Takže pokud byste rádi do začátku vložili na reálné otestování menší částku, máte smůlu.

Jinak se ale Admiral Markets nemusíte bát. V Evropském prostředí působí už od roku 2001. Na český trh pak pronikl v roce 2009, a proto nabízí dokonce i kompletní českou podporu. Jednou z mnoha výhod je možnost vedení nejenom v běžných měnách, jako jsou eura, americké dolary a koruny, ale dokonce i britské libry nebo švýcarské franky. Skvěle tu tak můžete zhodnotit i své valutové rezervy.

Admiral Markets nabízí obchodování přes oblíbenou platformu MetaTrader 4, která je dostupná i pro mobilní telefony. Aktuálně je podporována i novější platforma MetaTrader 5. Působení společnosti na českém trhu je legální, nicméně, někoho by mohl odradit fakt, že regulátorem je zahraniční britská společnost.

Obchodování na Admiral Markets je možné s komoditami, akciemi, indexy a také oblíbenými dluhopisy. Samozřejmě nesmí chybět ani forex. Můžete využít také finanční páku až 1:500, s tímto nástrojem ale raději zacházejte opravdu obezřetně. Broker má také individuální nabídky s bonusy, pokud vložíte na svůj účet více peněz, ovšem týká se to jen částek od půl milionu korun nahoru, což není dobrá zpráva pro menší investory.

5/5 - (1 vote)
Sdílet článek