Recenze online brokerů: HighSky Broker

Sdílet článek

Jedním z relativně nových brokerů, kteří umožňují obchodování na internetu, je společnost HighSky Brokers. Ta působí na trhu už od roku 2011 a jistě vás potěší, že je česká. Nyní se na ní podíváme trochu blíž, abyste zjistili, zda se vám obchodování jejím prostřednictvím vyplatí.

Samozřejmostí je plnohodnotné české zázemí

Jak už bylo řečeno, jedná se o českého online brokera, který je tedy regulována Českou národní bankou. Navíc poskytuje plnohodnotnou podporu pro všechny klienty, a to dokonce i osobně. Odborníci se vám budou věnovat na adrese společnosti v Praze, ale také prostřednictvím telefonu, emailu či speciálních kurzů na internetu. Podstatné je, že všechny vaše peníze jsou chráněny garančním fondem obchodníků s cennými papíry.

Pro obchodování je používána obchodní platforma MetaTrader ve verzích 4 a 5. Uzavírat obchody můžete z počítače i prostřednictvím svého mobilního telefonu. Nabízí se také skript pro automatické obchodování, zde však musíte postupovat nanejvýš opatrně – je vždy lepší udržet situaci pod kontrolou a dávat si dobrý pozor, aby vás automatický systém nepřivedl na mizinu.

Vše si ale můžete vyzkoušet v rámci bezplatného demo účtu, který je dostupný pro platformy MT4 i MT5. Pokud se následně rozhodnete pro otevření reálného účtu, máte na výběr ze dvou různých programů. Při otevření navíc můžete dosáhnout na bonus až 5000 korun.

Jednou z výhod je možnost obchodovat bez spodní hranice omezení. Je jen na vás, kolik si na svůj účet převedete peněz. Vedený ho můžete mít v korunách, eurech nebo amerických dolarech. Obchodovat potom můžete s oblíbenými akciemi, indexy, dluhopisy, komoditami, a také s měnovými páry neboli forexem. HighSky pak pro své klienty nabízí i bonusy v podobě pasivního příjmu za doporučení nových klientů.

5/5 - (1 vote)
Sdílet článek