Recenze online brokerů: Plus 500

Sdílet článek

Obchodování nikdy nebylo snadnější. Po masovém rozšíření internetu se z byznysu stala dostupná záležitost, kterou si může vyzkoušet každý. Už nemusíte mít svého poradce a řešit s ním nákupy a prodeje po telefonu, vše můžete realizovat vy sami prostřednictvím online brokera. Jedním z nich je i společnost Plus500.

Minimální vklad je zde „jen“ dvě tisícovky

Vyzkoušet si tento produkt můžete jednoduše prostřednictvím demo účtu. Zejména pokud jste v tomto oboru noví, tak je to více než vhodné. Potom už není nic jednoduššího než přepnout na skutečné peníze. Minimální vklad je 2000 korun, což není až tak vysoká částka. Plus500 je tedy systém dostupný v podstatě pro každého.

Poměrně velkou nevýhodou je relativní zastaralost a nepřehlednost internetových stránek brokera. Chvilku trvá, než najdete to, co potřebujete. Další nevýhodou je i fakt, že tu nikde nenajdeme telefonní číslo na zákaznickou podporu, dostupný je pouze email a také online chat. Pokud se tím ale prokoušete, už nic nebrání tomu, abyste se pustili do byznysu naplno.

K tomu dostanete i bonusy, které mají opravdu jednoduché podmínky. Bonusové peníze můžete dostat za dokončení ověření účtu, za první vklad či za schválení dokumentů. Čas od času nabízí Plus500 i další bonusové nabídky, vyplatí se tedy sledovat jejich stránky.

Obchodování probíhá prostřednictvím vlastní webové aplikace, která je dostupná a dobře ovladatelná i přes mobilní telefony. Obchodovat zde můžete s akciemi, indexy, komoditami, opcemi a také s oblíbeným forexem, neboli měnovými páry. Vklady na účet můžete provádět kartou nebo prostřednictvím internetové peněženky PayPal či Skrill. Plus500 funguje prostřednictvím různých dceřiných společností, které jsou samozřejmě licencované a regulované, takže se nemusíte obávat svěřit Plus500 své peníze.

3.7/5 - (3 votes)
Sdílet článek