Recenze TOP půjčky – Hyperpůjčka

Sdílet článek

Až čtvrt milionu korun, a to naprosto na cokoliv. I to je symbolem Hyperpůjčky, která se dá snadno sjednat online formou. Zapotřebí není hmotná zástava ani ručitel, stejně tak je půjčka zcela bezúčelová. Během několika minut může být hotovo, což je ostatně předností mnoha moderních nebankovních půjček.

Kolik si zde můžete půjčit? Nabídka začíná na čtyřech tisících korunách

Parametry Hyperpůjčky zní skutečně zajímavě. Není třeba uvádět důvod, kvůli kterému se o půjčku vůbec žádá, ale ani není nutné překročit práh bytu a jít na kamennou pobočku k dlouhému jednání. Podmínek je zde hned několik, konkrétně to jsou…

  • Plnoletost. Ze zákona nelze půjčit mladším osmnácti let, není to ani společensky vhodné.
  • Mám zájem o HyperPůjčku <<
  • Žadatel musí doložit trvalý pobyt, a to na území ČR. Venkov či město, na tom nezáleží.
  • Doložení trvalého příjmu. Nesejde na tom, zda ze zaměstnaneckého poměru či podnikání.
  • Zaslání skenu 2 dokladů totožnosti. Jedním musí být občanský průkaz, druhý je volitelný.

A to je vlastně vše, více podmínek tu nenajdeme. Jistě je ale třeba ještě dodat, v jakém rozsahu si může zájemce vlastně půjčit. Spodní hranicí jsou již avizované čtyři tisíce korun, stropem je dokonce hned 250 tisíc, tedy čtvrt milionu korun. Lhůta splatnosti je také nastavitelná po dohodě s poskytovatelem, minimem je dvanáct měsíců, maximem pak 84 měsíců. Tedy jinak řečeno, splácet tuto půjčku můžete klidně jen rok, ale také až sedm let.

Jde jen o vyplnění krátkého formuláře, v němž žadatel vyplní základní osobní údaje. Ten poté projde důkladnějším zpracováním, které ovšem potrvá řádově minuty. Stačí zadat představu o parametrech půjčky a obratem bude zájemce informován o možnostech, jež se mu nabízejí. Pokud souhlasí s daným návrhem, bude půjčka vyřízena ještě tentýž den, kdy byla schválena původní žádost.

Recenze TOP půjčky – Hyperpůjčka
5 (100%) 1 vote

Sdílet článek

Komentáře

komentářů