Srovnání – nejlepší mikropůjčky pro rok 2017

Sdílet článek

V poslední době se roztrhl pytel s takzvanými mikropůjčkami. Jedná se o krátkodobé úvěry, kterým se často také přezdívá půjčky do výplaty. Fungují na té bázi, že si půjčíte menší částku, typicky 1 – 10 000 korun, kterou vrátíte příští měsíc. My vám tedy přinášíme výčet pěti nejlepších mikropůjček, které jsou nyní na trhu:

1) Zaplo.cz

Tento poskytovatel má masivní mediální kampaň, která se na nás valí snad ze všech stran. Podstatné ale je, že se nejedná o žádný podvod, ale naopak o seriózní společnost, u které se nemusíte bát si půjčit.

Podmínky jsou jednoduché. Aby vám půjčili, musíte být starší 18 let, občan ČR, mít vlastní bankovní účet, a nemít žádné nesplacené dluhy (tj. být bez záznamu v registrech). Váš příjem nikdo ověřovat nebude, stejně jako není nutné mít ručitele.

Na poprvé vám Zaplo.cz nabízí půjčku až 8 000 korun. Samozřejmě, ne ve všech případech projde tato maximální hranice. Nicméně, jakmile se jako klient osvědčíte, bude vám limit zvýšen.

2) Creditlimit.cz (Ferratum)

S další zajímavou možností přichází Ferratum Bank. Tato společnost vám nabízí možnost půjčit si až deset tisíc korun. Nyní navíc láká na nabídku, kdy novým klientům poskytne první půjčku ve výši 9 tisíc korun zdarma. Dobu splatnosti si můžete nastavit v rozmezí 7 až 45 dnů. Navíc máte možnost odložit si splátku až o 60 dnů.

Podmínky pro schválení půjčky jsou snadné. Musí vám být minimálně 19 let, musíte mít občanství ČR, a zároveň nesmíte mít žádnou nesplacenou půjčku u této společnosti. Mezi výhody patří i fakt, že celý proces schvalování probíhá přes internet.

3) Creditportal

Jednou z dalších top mikropůjček na našem trhu je Creditportal. Tato společnost nabízí poprvé až 5000 korun, postupně může limit narůst až na 30 tisíc korun. Doba splatnosti je 5-30 dnů s možností odložení splátky za poplatek.

Pro získání je potřeba mít vlastní bankovní účet, být starší 18 let a nemít u této společnosti žádnou další nesplacenou půjčku. O to zajímavější je možnost refinancování, které CreditPortal nabízí. Stačí zaplatit všechny poplatky spojené s původní půjčkou, a bude vám poskytnuta půjčka nová.

Velkou výhodou je možnost nechat si kromě na účet vyplatit peníze také na čerpacích stanicích EuroOil, nebo na tzv. Blesk peněženku.

4) Kamali půjčka

Tento produkt byl v minulosti známý jako Japonská půjčka a patřil mezi první produkty tohoto druhu u nás. Kamali půjčka nabízí velmi benevolentní podmínky, stačí být starší 18 let, mít vlastní účet a nemít u společnosti dluhy. Prezentuje se jako nejvýhodnější na trhu, a to také je, za každou půjčenou tisícovku zaplatíte jen 33 korun.

Navíc, společnost garantuje vyplacení financí do 10 minut od schválení žádosti. V opačném případě máte půjčku zcela zdarma. Schválení je velmi rychlé, probíhá automatizovaným způsobem přes internet.

5) Půjčka7

Tato půjčka má poněkud striktnější podmínky. Musíte být starší jednadvaceti let, občan ČR, mít svůj bankovní účet, ale hlavně stálý prokazatelný příjem. Novým zákazníkům půjčí na poprvé až 4 000 korun. Postupně pak limit roste až na 15 tisíc korun. Pro stálé zákazníky pak Půjčka7 nabízí pravidelné věrnostní akce a bonusy.

Další nabídky od nebankovních společností najdete v přehledném srovnání půjček.

5/5 - (4 votes)
Sdílet článek