Srovnání půjček – nenaleťte podvodníkům

Sdílet článek

Přemýšlíte o tom, jak letos finančně utáhnete Vánoce? Všichni chtějí dárky, do toho přijdou další nečekané výdaje a finance najednou chybí. Skvělým řešením jsou půjčky. Jenže, jak najít tu pravou a nenaletět podvodníkům? Na trhu je tolik finančních institucí, že není vůbec snadné vybrat si. Půjčku můžete dostat od banky nebo nebankovních společností. Rozdíly jsou značné. Zatímco banky mají na své klienty poměrně vysoké nároky a zaměřují se spíše na vyšší půjčky, nebankovní finanční instituce nabízí nízké částky za vyšší úroky na krátkou dobu, ovšem půjčí prakticky každému. Je tedy třeba zvážit všechny možnosti.

Online srovnávače vám pomohou

Abyste se na finančním trhu lépe zorientovali, svěřte se do rukou online srovnávačů. Porovnání půjček s pomocí online kalkulačky představuje rychlé a snadné řešení. Získáte tak přehled o tom, které společnosti vyhovují nejvíce vaším požadavkům. Cílem každého z nás je půjčit si za co nejvýhodnějších podmínek. Jenže často zdánlivě atraktivní nabídka nakonec nemusí být tak výhodná, jak se může na první pohled zdát. Nebankovní půjčky můžete srovnat na portálu Portalfinanci.cz. Půjčky srovnání online vám zabere přibližně jednu minutu vašeho času, ušetříte nemalé peníze a hlavně vše vyřídíte online. To už stojí za zvážení, že?

Nejvýhodnější půjčka na trhu – až 25 000 Kč bez doložení příjmu – Mám zájem <<

Dejte na reference

Jakmile jde o peníze, je na místě velká obezřetnost. Při výběru finanční instituce, u které bychom si mohli půjčit, je dobré vzít v úvahu také to, jaké jsou recenze. Co říkají klienti a jak si společnost stojí? Jednou z nejlépe hodnocených nebankovních půjček online je Ferratum půjčka – Creditlimit.cz.

Výhody jsou následující:

  • Půjčky bez doložení příjmů
  • Doba splatnosti je neomezená
  • Peníze na účtu do druhého dne
  • Minimální věk 21 let až do 85 let (senioři mohou mít problém získat půjčku u banky, tady mají jistotu, že půjčku dostanou)

Nejnižší úrok nemusí znamenat nejvýhodnější půjčku              

Nenechte se nachytat na nízké úrokové sazby. Úroková sazba sama o sobě nevypovídá o tom, zda bude půjčka výhodnější. Důležitější než úroková sazba je RPSN, což zahrnuje nejen úrok, ale také všechny poplatky.

Porovnejte půjčky a budete mít jasno

Při výběru úvěru je důležité porovnat nebankovní půjčky online. Na portalfinanci.cz najdete praktický srovnávač půjček a můžete tak získat výhodnou půjčku, která vám bude ušitá přímo na míru. Nebankovní půjčky a srovnávače jsou online, což jistě oceníte. V dnešní době nemáme prakticky na nic čas. Chodit na pobočky bank, čekat dlouhé fronty a vyřizovat zbytečnou a zdlouhavou administrativu, to je skutečně zbytečné. Internetová kalkulačka vám doslova vyplivne důležité kontakty. Poté už jen stačí najet si na webové stránky dané společnosti, vyplnit formulář a zažádat o půjčku.

Krátkodobé nebankovní půjčky se obvykle pohybují v řádek stovek až několik tisíců korun, zpravidla do 15 tisíc Kč. Vždy si dobře spočítejte, zda budete schopní úvěr splatit další měsíc. Půjčujte si jen tolik, kolik můžete splatit. Jedině tak se nedostanete do ještě větší finanční pasti.

Internetový kalkulátor srovnává ty nejvýhodnější půjčky na trhu. Jsou zde zahrnuty pouze prověřené finanční instituce, na které se lze plně spolehnout.

Na co se připravit?

Ještě než si zadáte informace do internetových srovnávačů, zkuste se zamyslet nad těmito základními aspekty:

  • Jak vysokou půjčku budete potřebovat
  • Za jak dlouho ji budete schopni splatit
  • Máte záznam v rejstříku dlužníků
  • Máte trvalý měsíční příjem

Díky těmto informacím budete mít jistotu, že si půjčujete od solidní a prověřené společnosti, které se nesnaží ze zákazníka doslova sedřít kůži. Internetová kalkulačka to vyřeší za vás.

5/5 - (4 votes)
Sdílet článek