Srovnejte bankovní půjčky. Rozdíly vás jistě ohromí

Sdílet článek

Bankovní segment je bohatší, než kdy předtím. Na mysli máme hlavně úvěry, s pomocí nichž můžete financovat své potřeby a záliby. Rozhodnete-li se využít bankovní půjčky, pak určitě věnujte alespoň trochu svého drahocenného času praktickému porovnání jednotlivých produktů.

Nebojte se, že byste museli tento proces realizovat svépomocí a kombinovat jej s obcházením jednotlivých poboček bank. Existuje samozřejmě daleko efektivnější cesta, kterou přináší srovnávací portály. Na nich se domůžete aktuálních informací a možnosti nejvýhodnější půjčku ihned objednat.

Abychom vám co nejvíce ušetřili čas, přinášíme základní srovnání tří populárních bankovních úvěrů.

Půjčka od České spořitelny na cokoliv

Jak by se vám líbilo získat až 700 000 Kč, jež byste použili na cokoliv? Pakliže kývete souhlasně hlavou, je tu půjčka od České spořitelny. Ta své klady rozhodně nezapře. Nejenom, že vám umožní poslat žádost o peníze skrze internetový formulář, ale také vám nabídne řadu dalších věcí.

  • Odklad splátek při neschopnosti splácet
  • Pojištění splácení
  • Variabilitu úvěru

Sami si budete moci stanovit velikost měsíční splátky v závislosti na celkové výši a době splatnosti. Máte tak záruku, že v žádném případě neohrozíte svůj rodinný rozpočet.

Výhodná Air Bank půjčka

Dalším populárním bankovním produktem je Air Bank půjčka. Ta sazí hlavně na jednoduchost a rychlost vyplacení finanční sumy. Online žádost bude tím rozhodujícím prvkem, po jehož odeslání se dopracujete k vyplacení odpovídající peněžní částky. A ta není nijak malá. Její výše je až 900 000 Kč se splatností na 96 měsíců.

Sjednejte si úvěr již od 5 000 Kč na cokoliv a vyhněte se klasické úřední byrokracii.

Equa Bank a její Minutová půjčka

Co byste řekli na hodnotu RPSN od 5,9 %? Že to zní lákavě? Pak vás svými parametry ohromí Minutová půjčka od Equa Bank, v jejíž prospěch hovoří především absence jakýchkoliv poplatků. Nebudete hradit například platby za poskytnutí úvěru, vedení a předčasné uhrazení, včetně mimořádných splátek.

Nebraňte se bezúčelové a neodolatelné nabídce, která může být vyřízena během jediného dne.

Srovnání bankovních půjček

Název produktu Výše půjčky Délka splatnosti
Půjčka od České spořitelny 20 000 Kč – 700 000 Kč až 120 měsíců
Air Bank půjčka 5 000 Kč – 900 000 Kč 6 – 96 měsíců
Minutová půjčka od Equa Bank 5 000 Kč – 600 000 Kč 3 měsíce – 7 let
5/5 - (2 votes)
Sdílet článek