Vyhněte se malým půjčkám s vysokým RPSN

Sdílet článek

Krátkodobé půjčky malého rozsahu mohou být velkým pomocníkem a zároveň i skrytým nepřítelem. Na jedné straně jde o nebankovní úvěry zaměřené na maximální jednoduchost a rychlost výplaty peněz. Z druhého pohledu se můžete setkat s půjčkami s příliš vysokou hodnotou RPSN, která se podepisuje na celkové nevýhodnosti takového úvěrového řešení.

Přesně těmto malým půjčkám byste se při svém hledání měli vyhýbat. Na trhu totiž existuje přemíra poskytovatelů tohoto charakteru a jen některé z nich lze označit za spolehlivé a férové.

Výhodná půjčka 5000 Kč

Pokud vám jde skutečně o malé finanční sumy sloužící pro hrazení nejrůznějších nedoplatků nebo chybějících sum při nákupu dražších věcí, poradíme vám, jak malé půjčky najít. Využít k tomu můžete profesionální srovnávací portál na internetu, jež sdružuje všechny dostupné nebankovní úvěry.

Vy si na základě vlastních požadavků zvolíte úvěr vyhovující vám do nejmenšího detailu. Níže uvádíme faktory, které celkové náklady na malou půjčku ovlivňují pravděpodobně nejvíce.

  • Výše krátkodobé půjčky
  • Celková doba splatnosti s možností prodloužení termínu
  • Velikost úrokové sazby a hodnoty RPSN

Půjčka 5000 Kč tak může být výhodná, ale i nevýhodná. Proto se vyplatí obětovat pár minut srovnání, které za vás provede online kalkulačka a předloží vám výsledek šitý doslova na míru.

Bezpečná malá půjčka

Po přečtení výše uvedených řádků po nás jistě budete chtít praktický tip na některou z prověřených malých půjček, jež vám může přijít vhod. Je to například Kamali půjčka, která startuje na částce již od 1 000 Kč s dobou splatnosti od jednoho měsíce. Pokaždé, když tento úvěr splatíte, máte možnost využít jej opakovaně. Stačí k tomu vyplnit online žádost na internetu, vyčkat na výsledek schvalovacího řízení a výplatu peněz na účet. Buďte při výběru malých půjček důslední a vyvarujte se vyšší hodnotě RPSN.

Sdílet článek

Komentáře

komentářů