Využijte nabídku zlevněného antracitu, uhlí a briket s dopravou zdarma

Sdílet článek

Tak jako mnohé jiné zboží, které se kupuje ve větším objemu než po jednom kuse či malé hmotnosti, i antracit a další topivo se vyplatí nakoupit po více paletách. Jednak získáte množstevní slevu a ještě uspoříte za dopravu, která je v případě objednávky více než jedné palety zdarma. V letních měsících lze využít posezonních slev, jež jsou v případě některých významných českých dodavatelů významné.

Doprava zdarma až k vám domů

Každý, kdo nakupuje topivo, jako je dřevo, černé uhlí a antracit, zná většinou spolehlivé dodavatele ze svého okolí. Pokud ne, zeptá se známých, sousedů či kolegů v práci. Na vsi se říká, že co nevíš, na to se běž zeptat do hospody. Abyste nemuseli vážit cestu za sousedy do oblíbené restaurace, představíme vám jednoduchého virtuálního pomocníka. S využitím webu optimtop.cz si jednoduše na mapce vyhledáte region, v němž se nacházíte, kde byste chtěli být předzásobeni antracitem a přes poptávkový formulář oslovíte nejbližšího dodavatele specializovaného na prodej antracitu a tuhých paliv. Požadované množství otopu vám bude do pěti dnů dopraveno až domů. Doprava zdarma je významným bonusem, kvůli němuž se vyplatí zapřemýšlet nad objemnější objednávkou.

Antracit, dřevo, uhlí a brikety s posezonními slevami

Antracit není jediným produktem, na nějž je společnost Optimtop zaměřena. Schází vám dostatek dřevěných briket, pelet nebo třeba nočních briket pro chladné noci a sychravé dny? Nečekejte na slevy, neboť ty už právě probíhají. Objednávka dostatečného množství s předstihem vám pomůže ušetřit až čtvrtinové částky, než budete platit na podzim a v zimě. Nezapomeňte, že dřevěné topivo musí v dřevníku či kůlně notnou chvíli schnout.

Grilovací brikety a barevné uhlí pro letní měsíce

Rovněž pytlované barevné uhlí, papírové a směsné brikety jsou i v létě využitelným artiklem, pokud se chystáte na dovolenou na horskou chatu, do maringotky nebo jen chcete mít v zásobě otop pro strýčka Příhodu. Uhelné a rašelinové brikety jsou spolu s grilovacími briketami závěrečnou tečkou ve výčtu produktů, jež si lze na stránkách optimtop.cz jednoduše objednat a bude vám přivezeno až domů. Nečekejte, až se zima zeptá, a připravte si odpověď již v létě.

5/5 - (1 vote)
Sdílet článek