Změní Shiba Inu vaši budoucnost? Tento rok může být klíčový pro tento rychle rostoucí token!

Sdílet článek

Shiba Inu (SHIB) je aktuálně druhý největší meme coin inspirovaný psem. Tržní kapitalizace se blíží 6,5 miliardě USD. Aktuální cena se pohybuje kolem 0,000011 USD a připravuje se na brzký růst. V tom nás utvrzuje i fakt, že jeho cena zůstala stabilní i přes nedávný výstřelek konkurenčního Dogecoinu.

Při pohledu na technickou analýzu je vidět na denním grafu formující se vzestupný trojúhelník. Ten naznačuje možnost brzkého růstu klidně o více než 30 %. Zdola nás podporuje 200denní klouzavý průměr. Stačí tak prolomit pásmo rezistence mezi 0,00001170 a 0,00001215 USD (označeno žlutě).

Relative Strength Index (RSI) je kolem 50, což naznačuje nerozhodnost trhu a před námi je prodloužený velikonoční víkend, který také moc zajímavých informací pravděpodobně nepřinese.

Vzestupný trojúhelník se často bere jako býčí signál. Token již od začátku roku zvládl narůst o 35 % a pravděpodobně bude v růstu pokračovat. Historické all-time high (ATH) je z 28. října 2021 v ceně 0,000086 USD. Tam nám chybí ještě více než 87 %.

Závěr

Podle analýz se bitcoin brzy podívá na cenu 30 000 USD a ethereum se v růstu připojí na 2 000 USD. Bylo by tak pravděpodobné, že i ostatní altcoiny si zažijí nějakou tu rally. Ta by mohla i SHIB vynést přes rezistenční pásmo a cena by nám tak mohla ukázat pěkný skokový nárůst. Zdá se, že potenciál k růstu ukazují poslední dobou všechny kryptoměny včetně aktuálně padajícího Dogecoinu. Snad do toho nepřijde nějaká černá labuť, která by vše zmařila.

zdroj: https://kryptomagazin.cz

5/5 - (1 vote)
Sdílet článek